Veselský pohár 2023

16.07.2023

Dne 1.7. 2023 se mladí hasiči při SDH Jimramov úspěšně zúčastnili tradičního Veselského poháru. Za krásného sobotního počasí jsme se vypravili do obce Veselí u Dalečína, zúčastnit se netradičních hasičských závodů, které zde místní SDH pořádá již mnoho let. Závody se konaly uprostřed obce Veselí a sestávaly z několika disciplín. Nejprve proběhl požární útok na dva proudy, podobně jak to známe z našich závodů, ale poté musel celý tým absolvovat ještě několik dalších disciplín.  Čekalo na nás válení prázdného sudu po silnici, pití limonády na čas, snězení párku na čas, snězení piškotového brumíka na čas a nakonec překonání bariery s oknem. Naši hasiči se do všech úkolů pustili s vervou, ale přes veškerou snahu nakonec skončili na krásném druhém místě. Za účast a krásné umístění si všichni mladí hasiči a kolektiv vedoucích zaslouží velké poděkovaní.