Prapor SDH Jimramov

Hned zkraje února 2024 přišla na náš email radostná zpráva. Prapor bude o víkendu dokončen a s největší pravděpodobností bude hotov někdy okolo 5. února. Na rychle svolané schůzi bylo domluveno datum převzetí na sobotu 10. února a osloveni členové sboru, kteří by měli zájem o cestu do Postřelmova na slavnostní převzetí praporu v uniformách. Na...

Během komunikace se paní Strachotová zmínila, že zrovna na podzim 2022 bude mít v KD obce Postřelmov výstavu k historii ručního vyšívání a ukázky své práce, na kterou nás ráda pozvala. Na začátku října jsme se proto s několika zástupci našeho SDH vypravili na první naši návštěvu obce Postřelmov. Výstava byla naprosto úžasná a všem nám doslova...

V průběhu let 2019/2020 jsme se na několika výborových schůzích SDH Jimramov dohodli na pořízení nového, historického praporu pro náš sbor. Na začátku byla jednoduchá úvaha, že se prostě s nějakým výrobcem domluvíme, on nám udělá návrh podle naší stručné představy a prapor bude za chvíli u nás. Jak velký omyl to byl, jsme zjistili ve chvíli, kdy...