Aktuality

V sobotu dne 28.10.2023 se členové zásahové jednotky zúčastnili okrskového taktického cvičení v obci Javorek. Tématem letošního cvičení bylo hašení požáru v těžko přístupném terénu a doprava vody různými způsoby. Místo cvičení se nacházelo na kopci nad obcí Javorek.

Zásahová jednotka při SDH Jimramov obdržela nové vybavení k nahrazení starých hadic a přileb. Za podpory Nadace Agrofert a Městyse Jimramov bylo zakoupeno 8 ks. zásahových přileb Dräger HSP 7000 Pro, kompatibilních s plánovaným nákupem dýchacích přístrojů Dräger. Celková cena přileb byla 87.120,- Kč. Nadace AGROFERT přispěla částkou 50.000,- Kč.....

Úřad městyse Jimramov vyhlásil veřejnou sbírku pro rodinu paní Veroniky Novotné. Zbývá posledních pár dní a sbírka na pomoc rodině Novotných se blíží ke konci.

PYROCAR 2023

09.08.2023

Dovolujeme si všechny příznivce hasičů pozvat na letošní setkání hasičské techniky, hasičů, záchranářské techniky a výrobců hasičského vybavení ve městě Přibyslav, na tradiční akci PYROCAR. Tato akce se kvůli COVIDové přestávce koná po téměř 5ti letech.

Dne 26.7.2023. ve 13,00 hod. jsme se zúčastnili celorepublikové akce k uctění památky hasiče, pana Zdeňka Hejduka, ze stanice HZS Kolín, který zahynul při výkonu služby dne 10.7.2023. ČEST JEHO PAMÁTCE.

Dne 24.6.2023 jsme, jako již několikátý rok po sobě, uspořádaly pro malé i velké hasiče branný den. Počasí nám letos přálo a za krásné soboty se nám povedlo vše dobře nachystat. Zúčastnění se mohli těšit na spoustu úkolů a disciplín za jejichž úspěšné zdolaní je čekala drobná odměna. Celý den se moc povedl a věříme, že se nám bude...

Ve spolupráci s městysem Jimramov si Vás dovolujeme pozvat na tradiční letní kino v Jimramově, které se koná po celé léto, každý pátek, od července do začátku září. V kině je vždy po celou dobu zajištěno výborné občerstvení v podání občanských spolků z Jimramova (SDH Jimramov, Sokol Jimramov a MO MRS Jimramov)

SDH Jimramov zve všechny malé i velké na tradiční zábavné odpoledne s hasiči na fotbalovém hřišti v Jimramově. Těšit se můžete na spoustu zábavných soutěží a her, za které budou účastnící odměněni drobnou výhrou. Jako na každé naší akci bude pro všechny návštěvníky připraveno bohaté občerstvení a dobře vychlazené nápoje. Dobrou náladu s sebou.

Dne 27.5.2023 se za krásného, slunečného počasí u nás v Jimramově konaly znovu po roce okrskové hasičské závody. Přivítaly jsme zde v 7 soutěžních kategoriích celkem 18 týmů ze 7 obcí našeho hasičského okrsku Jimramov (Borovnice, Trhonice, Javorek, Jimramov, Nový Jimramov, Sedliště a Ubušín). Na vítěze čekalo spousta trofejí, diplomů a pro nejmenší...

Sbor dobrovolných hasičů Jimramov Vás srdečně zve na okrskové hasičské závody, které se konají tuto sobotu, 27.5.2023 od 14:00 na fotbalovém hřišti v Jimramově. Posezení a občerstvení zajištěno (klobásy z udírny, hranolky, párky v rohlíku, kebab, Pivo + Limo). Akce se koná za každého počasí.