Výsledky okrskových hasičských závodů

29.05.2023

Dne 27.5.2023 se za krásného, slunečného počasí u nás v Jimramově konaly znovu po roce okrskové hasičské závody. Přivítaly jsme zde v 7 soutěžních kategoriích celkem 18 týmů ze 7 obcí našeho hasičského okrsku Jimramov (Borovnice, Trhonice, Javorek, Jimramov, Nový Jimramov, Sedliště a Ubušín). Na vítěze čekalo spousta trofejí, diplomů a pro nejmenší i nějaké drobné odměny.

Na všechny čekalo odpoledne plné urputného soutěžení o titul nejlepšího sboru, které bylo velmi vyrovnané, až do úplného konce. Občas se sice někomu něco nepovedlo podle představ, ale všechna soutěžící družstva pojala závody se ctí a vždy svoje pokusy dovedly do zdárného konce. Po celou dobu závodů na sbory čekalo příjemné a dobře připravené občerstvovací zázemí fotbalového hřiště s početnou hasičskou obsluhou. V kategorii starších žáků byly naši mladí svěřenci na krásném druhém místě. O kategorii výše v dorostu se bohužel po rozpojení rozdělovače umístilo naše družstvo až na místě třetím.

družstvo mládeže SDH Jimramov

Na celkové vítězství mezi družstvy mužů dosáhl tým SDH Borovnice s časem 52.16s ,  bez jediného trestného bodu. SDH Borovnice si odnesla i čestná vítezství v kategorii žen a veteránů. (Kde bohužel vinou různých zranění a onemocnění nestartovalo více závodních družstev.) Všem závodním týmům patří velké díky za účast a poctivou přípravu na závody, které prokázaly, že ve všech sborech SDH jsou jejich členové dobře připraveni na zdolávání požárů. Věříme, že i v příštím roce se všechny sbory znovu sejdou ke společnému měření sil v takto přátelském duchu.

Níže celková výsledková tabule z okrskových závodů 2023.
Více fotek na: https://www.facebook.com/hasici.jimramov

celkové výsledky okrskových závodů 2023